KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16353036
nr 1635 3036
Emile Breysse
(1880-1965), Frankrike
Oljemålning, Emile Breysse (1880-1965), Signerad, Stadsvy, Frankrike. Olja på pannå, 60x71, oramad
Emile Breysse, fransk bildkonstnär född 1880, död 1965.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 20:23:52
10/8 22:39:10