KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16353036

nr 1635 3036

Emile Breysse

(1880-1965), Frankrike

Oljemålning, Emile Breysse (1880-1965), Signerad, Stadsvy, Frankrike. Olja på pannå, 60x71, oramad

Emile Breysse, fransk bildkonstnär född 1880, död 1965.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 augusti 2024
kl 20:23:52

10/8 22:39:10 1      Vinnande bud

Emile Breysse

Läs mer om Emile Breysse